• Detská policajná akadémia

• Od februára prebieha v našej škole v triedach 7. ročníka séria aktivít v rámci preventívneho projektu Detská policajná akadémia realizovaného v spolupráci s OR PZ Čadca pod vedením pani Mgr. J. Zlochovej. Doposiaľ žiaci a žiačky absolvovali dve stretnutia, kde mali možnosť otestovať a doplniť si svoje vedomosti formou rozhovoru a kvízových úloh na tému Zoznámte sa s našou políciou a Bezpečne na internete. Za svoju snahu a úsilie boli tí najšikovnejší odmenení vecnými cenami, ktoré veľmi potešili. Akciu organizačne zabezpečila koord. prevencie v našej škole Mgr. A. Penney.

• Marec - ponuka aktivít

• Marec je mesiacom kníh, preto i ponuka, ktorú Vám prinášame, sa viaže ku knihám. Žiaci sa môžu zapojiť do aktivít, ktoré organizuje miestna knižnica v Rakovej. Ďalšou akciou je súťaž, ktorú vyhlásilo CVČ v Rakovej. Viac info na plagátoch :).