• Oznam ZUŠ

• Základná umelecká škola Jozefa Potočára v Čadci,

elokované pracovisko Raková

oznamuje

zadelenie vyučovacích lekcií do rozvrhu

6. september 2022 (utorok)

v čase od 13:00- 16:00 hod. v budove ZŠ Milana Mravca v Rakovej.

• Školský klub detí - oznam

• Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že na základe legislatívnej zmeny zákona 245/ 2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov podľa § 114 odsek 2 s platnosťou od 1. 9. 2022, je stanovený maximálny počet detí v ŠKD – 26 detí na jedno oddelenie. Z tohto dôvodu budú do ŠKD umiestnené len deti 1., 2. a 3. ročníka, ktoré nám naplnia povolené počty v jednotlivých oddeleniach.

Ďakujeme za porozumenie.

• Oznam o stravovaní sa v ŠJ v šk. r. 2022/ 23

• Vážení rodičia,

ak máte záujem o stravovanie Vašich detí  v školskej jedálni v školskom roku 2022/ 2023, je potrebné odovzdať vypísaný zápisný lístok stravníka, zverejnený tu: prihlaska_na_stravovanie_202223.docx   alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne v ŠJ od 22.08. – 31.08. 2022 v čase 8:00 – 13:00 hod.

​​​​​​​Ďakujeme za porozumenie.

• Školské pomôcky

• Milí rodičia,

pokiaľ rozmýšľate nad nákupom šk. pomôcok pre svoje školopovinné deti, máme opäť pre vás zopár dobrých rád.

• Rodičom prvákov odporúčame prečítať si informácie na šk. stránke v hornom menu pod názvom O škole - Zápis do prvého ročníka, kde nájdete sumár najdôležitejších odporúčaní, praktických rád pri výbere a nákupe šk. pomôcok.
            • Taktiež už tradične zverejňujeme zoznam zošitov pre žiakov. zosity_22_23.docx
            • Opäť nie je nutné individuálne kupovať výkresy a farebné papiere /zakúpi škola, poplatok oznámime v úvode šk. roka/.
            • Čo sa týka vhodnej športovej obuvi do priestorov telocvične a rozcvičovne, je potrebné kupovať halovú obuv /žltohnedá podrážka zo surovej gumy/, je dobré mať k dispozícii ešte jedny športové tenisky na cvičenie vonku v areáli školy.

Prajeme všetkým ešte pekné letné oddychové dni :)).