• Otvorená hodina pre predškolákov v Trstenej

• Dňa 9.4.2024 navštívili predškoláci MŠ Korcháň elokované pracovisko v Trstenej na otvorenej hodine. Žiaci sa oboznámili s prostredím školy. Po prehliadke a oboznámení sa so školským prostredím ich čakala otvorená hodina s prvákmi. Predškoláci museli splniť rôzne aktivity, vyskúšali si sedieť v lavici, skúšali písmenká. Po otvorenej hodine ich čakali jednotlivé stanovištia, ktoré si pre nich pripravili starší žiaci. Po úspešnom absolvovaní boli predškoláci slávnostné odmenení Uvítacim listom, medailou a darčekom. Rozlúčka bola v tanečnom kroku a už teraz sa predškoláci tešia, že sa z nich stanú prváci. Ďakujeme predškolákom a tešíme sa na nich ako prvákov.

• Veľká noc

• Žiaci 4.B a 5.B si pripravili v rámci vyučovacích hodín NBV pre mladších žiakov prvákov a druhákov veľkonočný príbeh o ukrižovaní Pána Ježiša. Spoločne s p. uč. Mgr. M. Budošovou prežili pekné chvíle a priblížili si tajomstvo Veľkej noci.